بیلبورد موثرترین شیوه تبلیغات اینترنتی

آموزشگاه زبان انگلیسی در چیتگر

تماس سریع

اطلاعات تماس با آموزشگاه زبان انگلیسی در چیتگر

آدرس:تهران_ چیتگر

شماره تماس:

تلفن همراه:

آموزشگاه زبان انگلیسی در چیتگر – آموزشگاه زبان انگلیسی در غرب تهران

آموزشگاه زبان های خارجه از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه در ابتدا با همکاری جمعی از اساتید برجسته و با سابقه به صورت یک موسسه زبان آغاز به فعالیت کرد.

امروزه با گذشت بیش از دو دهه توانسته ایم با گسترش شعب و ایجاد هسته ای متمرکز از اساتید برجسته و دکترین زبان و توسعه حوزه های آموزشی خدمت رسانی بهتری به شما دانشجویان عزیز داشته باشیم.

شایان ذکر است که در راستای افزایش بهره وری در سیستم آموزش و افزایش رضایتمندی دانشجویان اقدام به برگزاری دوره های ورکشاپ به صورت منظم نموده ایم.

آموزشگاه زبان انگلیسی در چیتگر 

این موسسه با استفاده از متد های آموزشی نوین و با کیفیت در تمام دوره های سنی مختلف اقدام به برگزاری دوره های تخصصی تمامی زبان ها می‌نماید.
آموزشگاه زبان های خارجه با سابقه بیست و چند ساله خود در زمینه آموزش تمامی زبان های زنده دنیا (انگلیسی-ترکی استانبولی-آلمانی-عربی-روسی-هندی ینی کره ای-ایتالیایی-اسپانیایی-نروژی-فرانسوی و…) اقدام به برگزاری کلاس های ترمیک حضوری، غیر حضوری و خصوصی نموده است.

 آموزشگاه زبان انگلیسی در غرب تهران

از امکانات این موسسه می توان به برگزاری کلاس های گروهی و خصوصی از مبتدی تا پیشرفته اشاره کرد. همچنین این شعبه به عنوان دپارتمان آموزش آنلاین ملل نیز شناخته شده است.

برگزاری کارگاه های گروهی آموزش زبان فرانسه، زبان آلمانی و… از دیگر خدمات این شعبه می باشد.

یکی از شعبه های این آموزشگاه زبان در غرب شعبه چیتگر، جنت آباد، دهکده المپیک می باشد.

شنبه تا پنچشنبه ساعت ۸ صبح تا ۸ شب (پشتیبانی ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعت پاسخگو می‌باشد.)

 

آگهی های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.