بیلبورد موثرترین شیوه تبلیغات اینترنتی

شیرینی ناتلی

تماس سریع

اطلاعات تماس با شیرینی ناتلی

آدرس:شعبه مرکزی ، تهران ، خیابان سهروردی شمالی، بالاتر از خیابان آپادانا، نبش خیابان توپچی

شماره تماس:۰۲۱۸۷۱۰۹۲۰۱

فکس: ۰۲۱۸۷۱۰۹۲۰۲

وب سایت:natli.ir

ایمیل:marketing@natli.ir

شیرینی ناتلی – شیرینی ناتلی در سهروردی

شیرینی ناتلی تا قبل از سال۸۵ با نام ناتالی و به صورت صنفی مشغول به فعالیت بوده است و از سال ۸۵ با توجه به فعالیت شرکت صنایع شیرینی طلوع سلامتی و ارزش گذاری به نام های اصیل ایرانی، ناتالی به ناتلی تغییر نام پیدا کرده است.

ناتلی با پشتوانه تجربه ۸۰ ساله، نگاه روشن به آینده و توسعه هرچه بیشتر این برند و با توجه به رشد روز افزون زندگی شهری و به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان به این باور رسید که شعب خود را توسعه دهد و با کوشایی خستگی ناپذیر با هدف تولید متمرکز، با کیفیت و قابل ارائه در کلیه مناطق تهران و مراکز استانهای بزرگ بر آن شد تا بتواند نیاز مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد و در راستای استراتژی توسعه ناتلی در تابستان سال ۱۳۹۲ شعبه دوم خود را در خیابان پاسداران افتتاح نمود که در شهریور ماه ۱۳۹۷ به شعبه فرخی-یزدی انتقال پیدا کرد.

سپس در خرداد ۹۳ شعبه فلکه سوم تهرانپارس، در تیرماه ۹۴شعبه نیاوران و در اسفند ۹۴ شعبه پونک راه اندازی شد. ناتلی بعد از راه اندازی پنج شعبه خود به مدت دو سال به تقویت زیر ساخت ها، مرحله دوم توسعه برند ناتلی با هویت بصری جدید برند آغاز گردید که در گام اول آن شعبه فلکه اول تهرانپارس در شهریور ۱۳۹۶ افتتاح و در مسیر توسعه، شعبه فلکه دوم نیروی هوایی و میدان هروی راه اندازی شد و تا پایان سال ۹۷ شعبه های نازی آباد، فردوس، چهار راه لشگر. توسعه شعب ناتلی ادامه دارد ……… .

سایت ناتلی شامل کاتالوگ کیک تولد در انواع مختلف و دسته بندی های متفاوت میباشد که نیاز های همه افراد در انتخاب مدل کیک را فراهم میسازد.

چنانچه خواهان سفارش کیک مطابق سلیقه و خواسته خود هستید، در کمترین زمان ممکن و با چند کلیک ساده قادر به انتخاب مدل کیک تولد خود هستید. عکس صدها مدل کیک تولد دونفره در سایت موجود است و قنادی ناتلی این اطمینان را به شما می‌دهد که ظاهر و باطن کیک، دقیقا مطابق با سفارش شما باشد.

توجە کنید چنانچه مدل مورد نظر خود را نیافتید امکان سفارش عکس مدل مورد نظر شما در قنادی اینترنتی ناتلی وجود دارد. به امید آنکه لحظات دلپذیری را کنار عزیزانتان داشته باشید.

قنادی ناتلی – شیرینی ناتلی در سهروردی

(( بهترین هستیم  برای بهترین ها ))

  • شیرینی ناتلی شیرینی ناتلی
  • شیرینی ناتلی شیرینی ناتلی
  • شیرینی ناتلی شیرینی ناتلی
آگهی های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.