بیلبورد موثرترین شیوه تبلیغات اینترنتی

قالیشویی شازده

تماس سریع

اطلاعات تماس با قالیشویی شازده

آدرس:کرج، چهاراره طالقانی جنوبی، انتهای کوچه طهماسبی، روبروی استخر دانش

شماره تماس:۰۲۶۳۲۷۷۵۳۸۰-۰۲۶۳۲۷۷۵۳۸۶

تلفن همراه:۰۹۱۲۸۶۰۵۵۱۹-۰۹۱۲۳۶۸۴۸۰۲

فکس: ۰۲۶۳۲۷۷۵۳۸۰

وب سایت:www.shazdehkaraj.com

قالیشویی شازده قالیشویی مجاز عضو رسمی و معتبر اتحادیه قالیشویان با بیش از ۴۰ سال سابقه موفق در عرصه قالیشویی. ارائه خدمات متنوعی از جمله شسشتشوی قالی (قالیشویی)، ترمیم قالی، رفوگری، نگهداری و شستشوی محصولات مرتبط با فرش، موکت.

با دارا بودن کارشناسان متخصص در امور نگهداری و رفوگری و شستشوی انواع فرش و همچنین کارخانه مجهز به جدیدترین دستگاه‌های تمام اتوماتیک، قالیشویی مجاز شازده قادر است بهترین و سریعترین خدمات قالیشویی و رفوگری و … را ارائه دهد.

قالیشوئی شازده مجهز تصفیه خانه آب است. مواد شیمیایی نامطلوب، آلاینده‌های بیولوژیکی، جامدات معلق و همچنین گازها از آب آلوده پاک شده و بدین ترتیب آبی که برای قالیشویی مصرف می‌شود باعث تمیز شدن بهتر قالی می‌گردد. همچنین باعث از بین بردن انگل‌ها و باکتری‌ها، جلبک‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و طیف وسیعی از مواد محلول و ذرات معلق موجود در آب می‌شود و همین امر کیفیت بالاتر پروسه قالیشویی را تضمین می‌نماید.

کارخانه قالیشویی شازده بصورت کاملا مکانیزه و با دستگاه‌های مدرن و تمام اتوماتیک صورت می‌گیرد. قالیشویی و شستشوی فرش به صورت سنتی به فرش آسیبهای شدید مانند دورنگی، کجی فرش، پارگی و شکستگی وارد می‌کند. بهمین علت کلیه پروسه قالیشویی در کارخانه قالیشویی شازده بصورت کاملا مکانیزه و با دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌شود تا فرش‌ها سالم و بدون هیچ عیبی از مراحل قالیشویی درآیند. زیرا در شستشوی مکانیزه فرش کاملا استاندارد و اصولی شسته شده و با آهار و رول شده با کاور تحویل مشتری می‌گردد.

خدمات قالیشویی شازده شامل:

– شستشوی انواع فرش‌های دستبافت، ابریشم، گل ابریشم شستشوی فرش‌های ماشینی و اعلا، تابلو فرش
– خدمات رفوگری و لکه برداری و رنگ برداری
– چرم دوزی
– ریشه دوزی
– آب کشی کامل با اصول مذهبی و اسلامی
– مبل شویی (شستشویی انواع مبلمان، راحتی، مجلسی، سلطنتی، استیل، خشکشویی مبلمان در محل)
قالیشویی شازده دارای بیش از ۴۰ سال سابقه شستشویی تضمینی و سرویس دهی منظم در سراسر استان البرز

  • قالیشویی شازده قالیشویی شازده
  • قالیشویی شازده قالیشویی شازده
  • قالیشویی شازده قالیشویی شازده
آگهی های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.